برگزاری محفل انس با قرآن کریم در تیپ 116 شهید صفوی قزوین

در این محفل نورانی که با حضور رئیس عقیدتی سیاسی، فرمانده تیپ و سایر فرماندهان و کارکنان این تیپ برگزار شد، ابتدا قاریان ممتاز قرآن کریم استوار مهدعلی و ستوانیکم ولی محمدی آیاتی از سوره مبارکه بقره و توبه را تلاوت کردند، سپس گروه تواشیح "شهدای تخریب" به اجرای برنامه هم خوانی پرداخت.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین کربلایی محمدی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان طی سخنانی به آثار و برکات انس با قرآن اشاره کرد و گفت: انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان سبب ارتباط بیش از پیش بنده با پرورگار می شود و در این محافل با ایجاد فضای معنوی، فرصت مناسبی جهت اتصال بین عبد با معبود خویش پدید می آید. ایشان همچنین جلای قلب، شکوفایی ایمان و آمرزش گناهان را از دیگر آثار انس با قرآن در این ماه پربرکت ذکر کرد.

رییس عقیدتی سیاسی تیپ 116 قزوین در ادامه به بیان ارتباط تنگاتنگ قرآن کریم و ماه مبارک رمضان پرداخت و گفت: ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن و ماه تولد قرآن کریم است. ماهی است که در شب قدر، قرآن توسط جبرئیل امین بر قلب نازنین پیامبر اکرم (ص) نازل شده است. قرآن کریم یکی از معجزات ماندگار و جاودانه پیامبر گرامی اسلام است که تاکنون کسی نتوانسته حتی یک آیه مثل آن را بیاورد.

/ 1 نظر / 18 بازدید