جانشین فرمانده ارتش از قرگاه عملیاتی لشکر 28 نیروی زمینی ارتش بازدید کرد

سرتیپ سید عبدالرحیم موسوی جانشین فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران و سرتیپ دوم مرتضی زرین کمر معاون بازرسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه از آمادگی رزمی یکان های قرارگاه عملیاتی لشکر28پیاده کردستان بازدید کردند.  در این بازدید سرتیپ دوم  کیومرث شرفی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 28 گزارش کاملی از آمادگی رزمی یگان ها ارائه کرد.

سرتیپ دوم شرفی با توجه به استعداد یکان ها گفت: یکان های قرارگاه عملیاتی لشکر 28 پیاده کردستان همیشه آماده هستند و هرگونه تهاجم به خاک وطن را سرکوب می کنند. وی همچنین کزارش کاملی از فعالیت های فرهنگی و تبلیغی و فعالیت های صورت گرفته در کوی سازمانی برای خانواده ها را ارائه کرد .

امیر زرین کمر در این مراسم گفت : نیروی زمینی ارتش یک نیروی انسان محور است که در هشت سال دفاع مقدس ایمان و تدین و ولایت مداری خود را به اثبات رسانده است و در حال حاضر نیروی زمینی ارتش برای دفاع از مرزهای کشور در شرایط عالی و خوبی قرار دارد.

معاون بازرسی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: امروز نیروهای مسلح با اتکا به خداوند متعال و اعتقاد راسخ به انقلاب اسلامی ایران و پیروی از ولایت فقیه و فرمانده معظم کل قوا مانند سدی فولادی در مقابل دشمن همراه با تاکتیک‌های لازم ایستادگی می کنند.

/ 1 نظر / 10 بازدید